IHLP6767GZER2R2M51
מק"ט מוצר של DigiKey
541-1364-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-1364-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-1364-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IHLP6767GZER2R2M51
תיאור
FIXED IND 2.2UH 38.5A 2.41 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.2 µH מסוכך יצוק משרן 38.5 A ‎2.41mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IHLP6767GZER2R2M51 דגמים
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎2.41mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
19.8MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
יצוק
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.675‏ אינץ' x‏ רוחב 0.675‏ אינץ' (17.15 מ"מ x‏ 17.15‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.276‏ אינץ' (7.00‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
38A