IHLP6767GZER3R3M51 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Vishay Dale
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Pulse Electronics
קיים במלאי: 208
גיליון נתונים
3.3 µH מסוכך יצוק משרן 32.2 A ‎3.27mOhm מקס' לא-סטנדרטי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.