IHLP6767GZER4R7M01
מק"ט מוצר של DigiKey
541-1255-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-1255-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-1255-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IHLP6767GZER4R7M01
תיאור
FIXED IND 4.7UH 25A 5.11 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µH מסוכך יצוק משרן 25 A ‎5.11mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IHLP6767GZER4R7M01 דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
41A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎5.11mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
יצוק
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%