IHLP6767GZER4R7M51
מק"ט מוצר של DigiKey
541-1366-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-1366-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-1366-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IHLP6767GZER4R7M51
תיאור
FIXED IND 4.7UH 24A 5.23 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µH מסוכך יצוק משרן 24 A ‎5.23mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IHLP6767GZER4R7M51 דגמים
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎5.23mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
14MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
יצוק
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.675‏ אינץ' x‏ רוחב 0.675‏ אינץ' (17.15 מ"מ x‏ 17.15‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.276‏ אינץ' (7.00‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
26A