IHTH1125MZEB470M5A (secondary)
IHTH1125MZEB470M5A
מק"ט מוצר של DigiKey
IHTH1125MZEB470M5A-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IHTH1125MZEB470M5A
תיאור
FIXED IND 47UH 14A 15.3 MOHM TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
47 µH מסוכך משרן 14 A ‎15.3mOhm מקס' רדיאלי, גליל אנכי
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎15.3mOhm מקס'
יצרן
תדר - תהודה עצמית
2.99MHz
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
צינור
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
השראות
סוג ההרכבה
חור מעבר
טולרנס
±20%
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, גליל אנכי
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
קוטר 1.179‏ אינץ' (29.95‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
16A