IHTH1125MZEB4R7M5A (secondary)
IHTH1125MZEB4R7M5A
מק"ט מוצר של DigiKey
IHTH1125MZEB4R7M5A-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IHTH1125MZEB4R7M5A
תיאור
FIXED IND 4.7UH 57A 2 MOHM TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µH מסוכך משרן 57 A ‎2mOhm מקס' רדיאלי, גליל אנכי
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎2mOhm מקס'
יצרן
תדר - תהודה עצמית
11.36MHz
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
צינור
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, גליל אנכי
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
קוטר 1.179‏ אינץ' (29.95‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
62A