IHTH1500MZEB4R7M5A
מק"ט מוצר של DigiKey
541-IHTH1500MZEB4R7M5A-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IHTH1500MZEB4R7M5A
תיאור
FIXED IND 4.7UH 60.6A 1.19 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µH מסוכך משרן 60.6 A 1.19mOhm מקס' רדיאלי, גליל אנכי , 4 מוליכים
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
1.19mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
9.2MHz
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, גליל אנכי , 4 מוליכים
טולרנס
±20%
מארז ההתקן של הספק
רדיאלי
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
קוטר 1.500‏ אינץ' (38.10‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
90.1A