ILAS1206ER102V
מק"ט מוצר של DigiKey
541-4357-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-4357-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-4357-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ILAS1206ER102V
תיאור
FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 4LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 kOhms @ 100 MHz 4 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 1206‏ (3216 מטרי), מערך, 8 פדי PC 150mA 750mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ILAS1206ER102V דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
150mA
יצרן
Vishay Dale
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
750mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
1206‏ (3216 מטרי), מערך, 8 פדי PC
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו אות
גובה (מקס')
0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
מספר הקווים
4
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
1 kOhms @ 100 MHz