ILBB0603ER100V
מק"ט מוצר של DigiKey
541-4359-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-4359-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-4359-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ILBB0603ER100V
תיאור
FERRITE BEAD 10 OHM 0603 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 Ohms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 500mA 50mOhm
מודלים EDA/CAD
ILBB0603ER100V דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
500mA
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
50mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
גובה (מקס')
0.037‏ אינץ' (0.95‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
10 Ohms @ 100 MHz