ILBB0603ER102V אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Bourns Inc.
קיים במלאי: 649,031
גיליון נתונים
דומים
Murata Electronics
קיים במלאי: 62,715
גיליון נתונים
דומים
Eaton - Electronics Division
1 kOhms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 100mA 600mOhm