ILBB0805ER152V
מק"ט מוצר של DigiKey
541-ILBB0805ER152VTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-ILBB0805ER152VCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-ILBB0805ER152VDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ILBB0805ER152V
תיאור
FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0805 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.5 kOhms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0805 (2012 מטרי) 100mA 400mOhm
מודלים EDA/CAD
ILBB0805ER152V דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
100mA
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
400mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
גובה (מקס')
0.043‏ אינץ' (1.10‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
1.5 kOhms @ 100 MHz