ILBB0805ER320V
מק"ט מוצר של DigiKey
541-2296-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-2296-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-2296-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ILBB0805ER320V
תיאור
FERRITE BEAD 32 OHM 0805 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32 Ohms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0805 (2012 מטרי) 600mA 60mOhm
מודלים EDA/CAD
ILBB0805ER320V דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
600mA
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
60mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
גובה (מקס')
0.043‏ אינץ' (1.10‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
32 Ohms @ 100 MHz