ILHB0805ER600V
מק"ט מוצר של DigiKey
541-2301-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-2301-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-2301-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ILHB0805ER600V
תיאור
FERRITE BEAD 60 OHM 0805 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
60 Ohms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0805 (2012 מטרי) 3A 30mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ILHB0805ER600V דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
3A
יצרן
Vishay Dale
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
30mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הקווים
1
גובה (מקס')
0.043‏ אינץ' (1.10‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
60 Ohms @ 100 MHz