ILHB1206ER500V
מק"ט מוצר של DigiKey
541-2606-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-2606-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-2606-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ILHB1206ER500V
תיאור
FERRITE BEAD 50 OHM 1206 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
50 Ohms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 1206 (3216 מטרי) 6A 20mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ILHB1206ER500V דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
6A
יצרן
Vishay Dale
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
20mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הקווים
1
גובה (מקס')
0.051‏ אינץ' (1.30‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
50 Ohms @ 100 MHz