M55342K06B10E0RS3
מק"ט מוצר של DigiKey
541-M55342K06B10E0RS3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-M55342K06B10E0RS3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-M55342K06B10E0RS3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
M55342K06B10E0RS3
תיאור
RES SMD 10K OHM 1% 0.15W 0705
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 kOhms ±1% 0.15W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) צבאי ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
M55342K06B10E0RS3 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סדרה
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז ההתקן של הספק
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.080‏ אינץ' x‏ רוחב 0.050‏ אינץ' (2.03 מ"מ x‏ 1.27‏ מ"מ)
התנגדות
גובה - מקובע (מרבי)
0.033‏ אינץ' (0.84‏ מ"מ)
טולרנס
מספר סיומות
2
הספק (Watts)
קצב תקלות
R (0.01%)