NH02510R00FE02
מק"ט מוצר של DigiKey
541-NH02510R00FE02-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NH02510R00FE02
תיאור
NH-25 10 1% E02 E4
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 Ohms ±1% 25W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±20ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 250°C
סדרה
מאפיינים
עמיד לחות, לא השראי
אריזה
בתפזורת
ציפוי, סוג בית
אלומיניום
סטטוס החלק
פעיל
מאפיין הרכבה
אוגנים
התנגדות
10 Ohms
גודל / מידה
אורך 1.062‏ אינץ' x‏ רוחב 1.080‏ אינץ' (26.97 מ"מ x‏ 27.43‏ מ"מ)
טולרנס
±1%
גובה - מקובע (מרבי)
0.561‏ אינץ' (14.25‏ מ"מ)
הספק (Watts)
25W