NH0508R000FC02
מק"ט מוצר של DigiKey
541-NH0508R000FC02-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NH0508R000FC02
תיאור
NH-50 8 1% C02
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
8 Ohms ±1% 50W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 250°C
סדרה
מאפיינים
עמיד לחות, לא השראי
אריזה
בתפזורת
ציפוי, סוג בית
אלומיניום
סטטוס החלק
פעיל
מאפיין הרכבה
אוגנים
התנגדות
8 Ohms
גודל / מידה
אורך 1.968‏ אינץ' x‏ רוחב 1.140‏ אינץ' (49.99 מ"מ x‏ 28.96‏ מ"מ)
טולרנס
±1%
גובה - מקובע (מרבי)
0.625‏ אינץ' (15.87‏ מ"מ)
הספק (Watts)
50W