NH25010R00FJ01
NH25010R00FJ01
NH25010R00FJ01
מק"ט מוצר של DigiKey
NH250-10.0J-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NH25010R00FJ01
תיאור
RES CHAS MNT 10 OHM 1% 250W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 Ohms ±1% 250W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
NH25010R00FJ01 דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±20ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 250°C
סדרה
מאפיינים
עמיד לחות, לא השראי
אריזה
בתפזורת
ציפוי, סוג בית
אלומיניום
סטטוס החלק
פעיל
מאפיין הרכבה
אוגנים
התנגדות
10 Ohms
גודל / מידה
אורך 4.500‏ אינץ' x‏ רוחב 3.000‏ אינץ' (114.30 מ"מ x‏ 76.20‏ מ"מ)
טולרנס
±1%
גובה - מקובע (מרבי)
2.219‏ אינץ' (56.37‏ מ"מ)
הספק (Watts)
250W