RBEA0300100R0KFB00
מק"ט מוצר של DigiKey
541-10192-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RBEA0300100R0KFB00
תיאור
300W 100 OHM RIBBON-WIRE ADJUSTA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 Ohms ±10% 300W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
קטגוריה
הרכב
חוט מלופף
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 415°C
סדרה
מאפיינים
עמידות בדפקים
אריזה
בתפזורת
ציפוי, סוג בית
מצופה אמייל
סטטוס החלק
פעיל
מאפיין הרכבה
מסגרות (לא כלולות)
התנגדות
100 Ohms
גודל / מידה
קוטר 1.137‏ אינץ' x‏ אורך 8.500‏ אינץ' (215.90‏ מ"מ x‏ 28.88‏ מ"מ)
טולרנס
±10%
תצורת המוליכים
נעלי הלחמה
הספק (Watts)
300W