RBEA030025R00KFB00
מק"ט מוצר של DigiKey
541-10194-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RBEA030025R00KFB00
תיאור
300W 25 OHM RIBBON-WIRE ADJUSTAB
תיאור מפורט
25 Ohms ±10% 300W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 415°C
התנגדות
25 Ohms
טולרנס
±10%
הספק (Watts)
300W