RBEF0300100R0KFB00
מק"ט מוצר של DigiKey
541-10196-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RBEF0300100R0KFB00
תיאור
RES CHAS MNT 100 OHM 10% 300W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 Ohms ±10% 300W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 415°C
יצרן
מאפיינים
עמידות בדפקים
סדרה
ציפוי, סוג בית
מצופה אמייל
אריזה
בתפזורת
מאפיין הרכבה
מסגרות (לא כלולות)
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
קוטר 1.125‏ אינץ' x‏ אורך 8.500‏ אינץ' (215.90‏ מ"מ x‏ 28.58‏ מ"מ)
התנגדות
100 Ohms
תצורת המוליכים
נעלי הלחמה
טולרנס
±10%
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, צינורי
הספק (Watts)
300W