RBEF03006R000KFB00
מק"ט מוצר של DigiKey
541-10204-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RBEF03006R000KFB00
תיאור
RES CHAS MNT 6 OHM 10% 300W
תיאור מפורט
6 Ohms ±10% 300W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 415°C
התנגדות
6 Ohms
טולרנס
±10%
הספק (Watts)
300W