RBEF0300R7500KFB00 | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 541-10208-ND |
יצרן | |
תיאור | RES CHAS MNT 0.75 OHM 10% 300W |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 20 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 750 mOhms ±10% 300W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 415°C |
התנגדות 750 mOhms | תצורת המוליכים נעלי הלחמה |
טולרנס ±10% | מארז / תיבה רדיאלי, צינורי |
הספק (Watts) 300W | מספר מוצר בסיס |