RCG0603100RFKEA | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES 100 OHM 1% 1/10W 0603 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 17 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 100 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) ציפוי עבה |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | RCG0603100RFKEA דגמים |
קטגוריה | מקדם טמפרטורה ±100ppm/°C |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |