RCG06031K50FKEA
מק"ט מוצר של DigiKey
541-1781-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-1781-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-1781-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RCG06031K50FKEA
תיאור
RES 1.5K OHM 1% 1/10W 0603
תיאור מפורט
1.5 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
RCG06031K50FKEA דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C