RCG060320K0FKEA
מק"ט מוצר של DigiKey
541-1786-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-1786-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-1786-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RCG060320K0FKEA
תיאור
RES 20K OHM 1% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
20 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RCG060320K0FKEA דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C