RCS060310R0FKEA
מק"ט מוצר של DigiKey
541-2781-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-2781-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-2781-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RCS060310R0FKEA
תיאור
RES 10 OHM 1% 1/2W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RCS060310R0FKEA דגמים
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים
יצרן
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C