RCS060310R0FKEA | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES 10 OHM 1% 1/2W 0603 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 14 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 10 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים ציפוי עבה |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | RCS060310R0FKEA דגמים |
קטגוריה | מאפיינים AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים |
יצרן | מקדם טמפרטורה ±100ppm/°C |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |