RH0501R600FC02
מק"ט מוצר של DigiKey
541-RH0501R600FC02-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RH0501R600FC02
תיאור
RH-50 1.6 1% C02
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.6 Ohms ±1% 50W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 250°C
סדרה
ציפוי, סוג בית
אלומיניום
אריזה
בתפזורת
מאפיין הרכבה
אוגנים
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 1.968‏ אינץ' x‏ רוחב 1.140‏ אינץ' (49.99 מ"מ x‏ 28.96‏ מ"מ)
התנגדות
1.6 Ohms
גובה - מקובע (מרבי)
0.625‏ אינץ' (15.87‏ מ"מ)
טולרנס
±1%
תצורת המוליכים
נעלי הלחמה
הספק (Watts)
50W