RHA05027R00FE02
מק"ט מוצר של DigiKey
541-RHA05027R00FE02-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RHA05027R00FE02
תיאור
WIREWOUND CHASSIS MOUNT RESISTOR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
27 Ohms ±1% 50W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 250°C
יצרן
ציפוי, סוג בית
אלומיניום
סדרה
מאפיין הרכבה
אוגנים
אריזה
בתפזורת
גודל / מידה
אורך 1.968‏ אינץ' x‏ רוחב 1.140‏ אינץ' (49.99 מ"מ x‏ 28.96‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
גובה - מקובע (מרבי)
0.625‏ אינץ' (15.87‏ מ"מ)
התנגדות
27 Ohms
תצורת המוליכים
נעלי הלחמה
טולרנס
±1%
מארז‏ / תיבה
אקסיאלי, תיבה
הספק (Watts)
50W
דירוג
הרכב
חוט מלופף
הרשאה
מקדם טמפרטורה
±20ppm/°C