TNPU040249K9AYEP00
מק"ט מוצר של DigiKey
541-TNPU040249K9AYEP00TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-TNPU040249K9AYEP00CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-TNPU040249K9AYEP00DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TNPU040249K9AYEP00
תיאור
TNPU0402 49K9 0.05% T-13 EP1 E3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
49.9 kOhms ±0.05% 0.063W, 1/16W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות ציפוי דק
קטגוריה
מאפיינים
מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±10ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C