TNPU06032K49BZEN00
מק"ט מוצר של DigiKey
TNPU2.49KBATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
TNPU2.49KBACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
TNPU2.49KBADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TNPU06032K49BZEN00
תיאור
RES SMD 2.49KOHM 0.1% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.49 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות ציפוי דק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TNPU06032K49BZEN00 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±5ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C