TNPU060349K9BZEN00
מק"ט מוצר של DigiKey
TNPU49.9KBATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
TNPU49.9KBACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
TNPU49.9KBADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TNPU060349K9BZEN00
תיאור
RES SMD 49.9KOHM 0.1% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
49.9 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות ציפוי דק
מודלים EDA/CAD
TNPU060349K9BZEN00 דגמים
מקדם טמפרטורה
±5ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C