TNPU06034K99AZEN00
מק"ט מוצר של DigiKey
TNPU4.99KAATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
TNPU4.99KAACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
TNPU4.99KAADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TNPU06034K99AZEN00
תיאור
RES SMD 4.99K OHM 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.99 kOhms ±0.05% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות ציפוי דק
מודלים EDA/CAD
TNPU06034K99AZEN00 דגמים
מקדם טמפרטורה
±5ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C