TNPU0805150RBZEN00 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Dale
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Susumu
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Susumu
150 Ohms ±0.1% 0.125W, 1/8W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות ציפוי דק
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TNPU0805150RBZEN00
מק"ט מוצר של DigiKey
TNPU0805150RBZEN00-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TNPU0805150RBZEN00
תיאור
RES SMD 150 OHM 0.1% 1/8W 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 35
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
TNPU0805150RBZEN00 דגמים
מקדם טמפרטורה
±5ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C