TNPU08054K99AWEN00
מק"ט מוצר של DigiKey
541-TNPU08054K99AWEN00TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-TNPU08054K99AWEN00CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-TNPU08054K99AWEN00DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TNPU08054K99AWEN00
תיאור
TNPU0805 4K99 0.05% 2PPM E52 E3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.99 kOhms ±0.05% 0.125W, 1/8W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות ציפוי דק
קטגוריה
מאפיינים
מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±2ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C