TNPU08054K99AWEN00 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TNPU0805 4K99 0.05% 2PPM E52 E3 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 21 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 4.99 kOhms ±0.05% 0.125W, 1/8W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות ציפוי דק |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מאפיינים מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות |
יצרן | מקדם טמפרטורה ±2ppm/°C |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |