TNPU120610K0AWEN00
מק"ט מוצר של DigiKey
541-TNPU120610K0AWEN00TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-TNPU120610K0AWEN00CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-TNPU120610K0AWEN00DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TNPU120610K0AWEN00
תיאור
TNPU1206 10K 0.05% 2PPM E52 E3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 kOhms ±0.05% 0.25W, 1/4W נגד שבב 1206 (3216 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות ציפוי דק
מקדם טמפרטורה
±2ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C