TNPU12062K20BZEN00 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Susumu
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
2.2 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W נגד שבב 1206 (3216 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות ציפוי דק