TNPU12062K61BZEN00 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Dale
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Susumu
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
2.61 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W נגד שבב 1206 (3216 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות ציפוי דק
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TNPU12062K61BZEN00
מק"ט מוצר של DigiKey
TNPU12062K61BZEN00-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TNPU12062K61BZEN00
תיאור
RES SMD 2.61K OHM 0.1% 1/4W 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 35
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
TNPU12062K61BZEN00 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±5ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C