TNPV1210750KBEEN | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES SMD 750K OHM 0.1% 1/3W 1210 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 17 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 750 kOhms ±0.1% 0.333W, 1/3W נגד שבב 1210 (3225 מטרי) אנטי-גופרית, AEC-Q200 לכלי-רכב, מתח גבוה, חסין רטיבות ציפוי דק |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | TNPV1210750KBEEN דגמים |
קטגוריה | מאפיינים אנטי-גופרית, AEC-Q200 לכלי-רכב, מתח גבוה, חסין רטיבות |
יצרן | מקדם טמפרטורה ±25ppm/°C |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |