TNPV1210750KBEEN
מק"ט מוצר של DigiKey
541-2539-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-2539-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-2539-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TNPV1210750KBEEN
תיאור
RES SMD 750K OHM 0.1% 1/3W 1210
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
750 kOhms ±0.1% 0.333W, 1/3W נגד שבב 1210 (3225 מטרי) אנטי-גופרית, AEC-Q200 לכלי-רכב, מתח גבוה, חסין רטיבות ציפוי דק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TNPV1210750KBEEN דגמים
קטגוריה
מאפיינים
אנטי-גופרית, AEC-Q200 לכלי-רכב, מתח גבוה, חסין רטיבות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C