TNPW020110K0BEED
מק"ט מוצר של DigiKey
541-TNPW020110K0BEEDTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-TNPW020110K0BEEDCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-TNPW020110K0BEEDDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TNPW020110K0BEED
תיאור
RES 10K OHM 0.1% 0.075W 0201
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 kOhms ±0.1% 0.075W נגד שבב 0201 (0603 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות ציפוי דק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TNPW020110K0BEED דגמים
קטגוריה
מאפיינים
מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C