TNPW020150R0BEED
מק"ט מוצר של DigiKey
541-TNPW020150R0BEEDTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-TNPW020150R0BEEDCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-TNPW020150R0BEEDDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TNPW020150R0BEED
תיאור
RES 50 OHM 0.1% 0.075W 0201
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
50 Ohms ±0.1% 0.075W נגד שבב 0201 (0603 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות ציפוי דק
מודלים EDA/CAD
TNPW020150R0BEED דגמים
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C