TNPW040210K0BEED
מק"ט מוצר של DigiKey
TNP10.0KDATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
TNP10.0KDACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
TNP10.0KDADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TNPW040210K0BEED
תיאור
RES 10K OHM 0.1% 0.13W 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 kOhms ±0.1% 0.13W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות ציפוי דק
מודלים EDA/CAD
TNPW040210K0BEED דגמים
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C