TNPW06034K99BETA
מק"ט מוצר של DigiKey
541-TNPW06034K99BETATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-TNPW06034K99BETACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-TNPW06034K99BETADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TNPW06034K99BETA
תיאור
RES 4.99K OHM 0.1% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.99 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי דק
מודלים EDA/CAD
TNPW06034K99BETA דגמים
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C