TNPW06034K99BETA | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES 4.99K OHM 0.1% 1/10W 0603 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 11 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 4.99 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי דק |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | TNPW06034K99BETA דגמים |
קטגוריה | מאפיינים AEC-Q200 לכלי-רכב |
יצרן | מקדם טמפרטורה ±25ppm/°C |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |