TNPW06034K99BYEN
מק"ט מוצר של DigiKey
541-4412-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-4412-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-4412-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TNPW06034K99BYEN
תיאור
RES 4.99K OHM 0.1% 0.21W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.99 kOhms ±0.1% 0.21W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות ציפוי דק
מודלים EDA/CAD
TNPW06034K99BYEN דגמים
מקדם טמפרטורה
±10ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C