TNPW080510K0BXEN
מק"ט מוצר של DigiKey
541-1731-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-1731-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-1731-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TNPW080510K0BXEN
תיאור
RES 10K OHM 0.1% 0.26W 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 kOhms ±0.1% 0.26W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות ציפוי דק
מודלים EDA/CAD
TNPW080510K0BXEN דגמים
מקדם טמפרטורה
±15ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C