TNPW0805750RBXEA זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Dale
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
750 Ohms ±0.1% 0.26W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות ציפוי דק
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TNPW0805
TNPW0805750RBXEA
מק"ט מוצר של DigiKey
TNPW0805750RBXEA-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TNPW0805750RBXEA
תיאור
RES 750 OHM 0.1% 0.26W 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TNPW0805750RBXEA דגמים
מקדם טמפרטורה
±15ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C